Инструменты пользователя

Инструменты сайта


uk:start:common:mediaplayer

Различия

Здесь показаны различия между двумя версиями данной страницы.

Ссылка на это сравнение

Предыдущая версия справа и слева Предыдущая версия
Следующая версия
Предыдущая версия
uk:start:common:mediaplayer [2013/12/16 11:03]
natali
uk:start:common:mediaplayer [2014/04/28 17:35] (текущий)
Строка 1: Строка 1:
-====== Работа ​с медиаплеером ======+====== Робота ​з медіаплеєром ======
  
 ---- ----
Строка 5: Строка 5:
 ===== Загальний вигляд ​ ===== ===== Загальний вигляд ​ =====
  
-При запуску на відтворення будь-якого контенту (відео,​ аудіо, фото) автоматично відкривається медіаплеєр. Відображення обкладинки плеєра вмикається і вимикається натисненням на кнопку {{:​info.png?​nolink&​}}. На верхній панелі плеєра розташовані загальні кнопки керування,​ включаючи перехід до модального меню.+При запуску на відтворення будь-якого контенту (відео,​ аудіо, фото) автоматично відкривається медіаплеєр. Відображення обкладинки плеєра вмикається і вимикається натисненням на кнопку ​{{:​info_old.png?​nolink&​}} або ​{{:​info.png?​nolink&​}}. На верхній панелі плеєра розташовані загальні кнопки керування,​ включаючи перехід до модального меню.
  
-{{:​exit.png?​nolink&​}} – зупинка поточного відтворення і вихід у каталог медіафайлів.+{{:​exit_old.png?​nolink&​}} або ​{{:​exit.png?​nolink&​}} – зупинка поточного відтворення і вихід у каталог медіафайлів.
  
-{{:​info.png?​nolink&​}} – відображення обкладинки плеєра.+{{:​info_old.png?​nolink&​}} або ​{{:​info.png?​nolink&​}} – відображення обкладинки плеєра.
  
-{{:​menu.png?​nolink&​}} – модальне меню налаштувань відтворення.+{{:​menu_old.png?​nolink&​}} або ​{{:​menu.png?​nolink&​}} – модальне меню налаштувань відтворення.
  
 {{:​f2.png?​nolink&​}} – відображення папки/​плейлиста,​ в якій міститься відтворений на даний момент файл, у напівпрозорому режимі,​ без зупинки поточного відтворення. {{:​f2.png?​nolink&​}} – відображення папки/​плейлиста,​ в якій міститься відтворений на даний момент файл, у напівпрозорому режимі,​ без зупинки поточного відтворення.
Строка 19: Строка 19:
 ===== Модальне меню ===== ===== Модальне меню =====
  
-{{:​menu.png?​nolink&​}} - відкриває бокове модальне меню з додатковими функціями:​+{{:​menu_old.png?​nolink&​}} або ​{{:​menu.png?​nolink&​}} - відкриває бокове модальне меню з додатковими функціями:​
  
     * Звукові доріжки – дозволяє вибрати звукову доріжку,​ якщо в медіафайлі вони існують.     * Звукові доріжки – дозволяє вибрати звукову доріжку,​ якщо в медіафайлі вони існують.
Строка 44: Строка 44:
     * лічильник часу показує точний час поточної позиції;​     * лічильник часу показує точний час поточної позиції;​
  
-Крім кнопок керування,​ нижня панель містить інформацію про відтворення і файл: назва файлу, загальна його тривалість і поточна позиція. Для позиціонування під час перегляду чи прослуховування контенту пристосовані відповідні кнопки керування відтворенням ​ {{:​pgdown.png?​nolink&​}} і {{:​pgup.png?​nolink&​}}., а також кнопки «вліво» і «вправо» основного навігаційного блоку. Якщо підключена зовнішня клавіатура,​ можна використовувати такі комбінації клавіш: ​+Крім кнопок керування,​ нижня панель містить інформацію про відтворення і файл: назва файлу, загальна його тривалість і поточна позиція. Для позиціонування під час перегляду чи прослуховування контенту пристосовані відповідні кнопки керування відтворенням ​ {{:​pgdown.png?​nolink&​}} і {{:​pgup.png?​nolink&​}},​ а також кнопки «вліво» і «вправо» основного навігаційного блоку. Якщо підключена зовнішня клавіатура,​ можна використовувати такі комбінації клавіш: ​
  
     * перемотування назад – курсор «вліво»,​ «REW» або «Alt+B»;     * перемотування назад – курсор «вліво»,​ «REW» або «Alt+B»;
Строка 55: Строка 55:
 ===== Точне позиціонування ===== ===== Точне позиціонування =====
  
-Для точного позиціонування використовується лічильник часу. Для установки необхідного значення потрібно ввести відповідні цифри часу позиціонування в послідовності «година-хвилини-секунди». Наприклад,​ для введення часу «1:25:49» (1 година 25 хвилин 49 секунд) слід натиснути такі кнопки:​ «1», «2», «5», «4», «9». Якщо старші значущі цифри у встановлюваному значенні відсутні,​ нулі вводити не потрібно. Так, для введення часу «0:00:37» необхідно натиснути кнопки:​ «3», «7». Після цього потрібно натиснути кнопку «OK», і відтворення відновиться з нової позиції.+Для точного позиціонування використовується лічильник часу. Для установки необхідного значення потрібно ввести відповідні цифри часу позиціонування в послідовності «година-хвилини-секунди». Наприклад,​ для введення часу «1:25:49» (1 година 25 хвилин 49 секунд) слід натиснути такі кнопки:​ «1», «2», «5», «4», «9». Якщо старші значущі цифри у встановлюваному значенні відсутні,​ нулі вводити не потрібно. Так, для введення часу «0:00:37» необхідно натиснути кнопки:​ «3», «7». Після цього потрібно натиснути кнопку ​{{:​ok.png?​nolink|«OK»}}, і відтворення відновиться з нової позиції.
  
 ===== Перетворення формату відео ===== ===== Перетворення формату відео =====
  
-Перетворення формату відео призначене для того, щоб коректно відображати відео, коли співвідношення сторін контенту і відеовиходу не збігаються,​ а також необхідне при перегляді вертикально орієнтованих фотографій. Для перетворення формату відео або зображень служить кнопка «FRAME» на ПДК («Ctrl + F6» на клавіатурі). Функція перетворення формату працює під час перегляду контенту.+Перетворення формату відео призначене для того, щоб коректно відображати відео, коли співвідношення сторін контенту і відеовиходу не збігаються,​ а також необхідне при перегляді вертикально орієнтованих фотографій. Для перетворення формату відео або зображень служить кнопка ​{{:​frame.png?​nolink|«FRAME»}} на ПДК («Ctrl + F6» на клавіатурі). Функція перетворення формату працює під час перегляду контенту.
 Можливі такі режими перетворення форматів:​ Можливі такі режими перетворення форматів:​
  
Строка 67: Строка 67:
                  ​{{:​instruction_aspect_2.png?​nolink|}}                  ​{{:​instruction_aspect_2.png?​nolink|}}
     * «Збільшений». У цьому режимі зображення пропорційно масштабується до розмірів,​ більших за розмір відеовиходу на визначений коефіцієнт. При цьому краї картинки обрізаються за потреби.     * «Збільшений». У цьому режимі зображення пропорційно масштабується до розмірів,​ більших за розмір відеовиходу на визначений коефіцієнт. При цьому краї картинки обрізаються за потреби.
 +    ​
     * «Оптимальний». Цей режим є середнім між режимом «збільшити» і режимом «вмістити»,​ тобто також дотримується пропорції зображення,​ але при цьому масштабує так, що вертикальні поля можуть обрізатися,​ а по горизонталі додаватися;​ або навпаки,​ залежно від форматів контенту і відеовиходу.     * «Оптимальний». Цей режим є середнім між режимом «збільшити» і режимом «вмістити»,​ тобто також дотримується пропорції зображення,​ але при цьому масштабує так, що вертикальні поля можуть обрізатися,​ а по горизонталі додаватися;​ або навпаки,​ залежно від форматів контенту і відеовиходу.
                 {{:​instruction_aspect_3.png?​nolink|}}                 {{:​instruction_aspect_3.png?​nolink|}}
  
uk/start/common/mediaplayer.1387184603.txt.gz · Последние изменения: 2013/12/16 12:03 (внешнее изменение)