При запуску на відтворення будь-якого контенту (відео, аудіо, фото) автоматично відкривається медіаплеєр. Відображення обкладинки плеєра вмикається і вимикається натисненням на кнопку або . На верхній панелі плеєра розташовані загальні кнопки керування, включаючи перехід до модального меню.
або – зупинка поточного відтворення і вихід у каталог медіафайлів.
або – відображення обкладинки плеєра.
або – модальне меню налаштувань відтворення.
– відображення папки/плейлиста, в якій міститься відтворений на даний момент файл, у напівпрозорому режимі, без зупинки поточного відтворення.
– додавання відкритого медіафайлу в розділ «Вибране».
або - відкриває бокове модальне меню з додатковими функціями:
При відображенні/перегляді зображень у модальному меню можна встановити затримку у режимі слайдшоу.
Під час відтворення медіафайлів унизу екрана відображається панель основного керування: кнопки , і .
Крім кнопок керування, нижня панель містить інформацію про відтворення і файл: назва файлу, загальна його тривалість і поточна позиція. Для позиціонування під час перегляду чи прослуховування контенту пристосовані відповідні кнопки керування відтворенням і , а також кнопки «вліво» і «вправо» основного навігаційного блоку. Якщо підключена зовнішня клавіатура, можна використовувати такі комбінації клавіш:
Для грубого позиціонування вперед і назад використовуються навігаційні кнопки ПДК. При кожному натисканні кнопки «вліво» чи «вправо» відбувається зміна поточної позиції на один крок, при цьому кожне наступне послідовне натиснення на одній кнопці збільшує «ширину» кроку.
Для точного позиціонування використовується лічильник часу. Для установки необхідного значення потрібно ввести відповідні цифри часу позиціонування в послідовності «година-хвилини-секунди». Наприклад, для введення часу «1:25:49» (1 година 25 хвилин 49 секунд) слід натиснути такі кнопки: «1», «2», «5», «4», «9». Якщо старші значущі цифри у встановлюваному значенні відсутні, нулі вводити не потрібно. Так, для введення часу «0:00:37» необхідно натиснути кнопки: «3», «7». Після цього потрібно натиснути кнопку , і відтворення відновиться з нової позиції.
Перетворення формату відео призначене для того, щоб коректно відображати відео, коли співвідношення сторін контенту і відеовиходу не збігаються, а також необхідне при перегляді вертикально орієнтованих фотографій. Для перетворення формату відео або зображень служить кнопка на ПДК («Ctrl + F6» на клавіатурі). Функція перетворення формату працює під час перегляду контенту. Можливі такі режими перетворення форматів: